Lokal me qera ne Prizren

Shitet nga: Bbbb 22 Korr 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne banesat e gllobalit. Eshte perball rrethi, katin e pare. 28m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim