Restorant Caffe Miri tek Lorik Center në Prizren

Shitet nga: Korab Kastrati Dje 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR   363 000 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me Qera : Restorant Caffe MIRI i kompletuar tek Lorik Center në Prizren.

for Rent : Restaurant Caffe MIRI at Lorik Center in Prizren.

Kiralık: Restoran Caffe MIRI, Prizren'deki Lorik Merkezinde.

Adresa: Tek Lorik Center në Prizren .
Shitet/ Jepet me qera : Lokal ( Caffe Bar Miri).
, sip. netto 165 m2*******
- Inventar modern lux i kompletuar, me afro 200 ulse brenda dhe jashtë ne terrace. Me sip. 165 m2 brenda dhe afer 150m2 terrace.
- Klimatizim , aspirim , nxjemje .
- Kuzhina kompletuar me
- Sgare dhe furre picave te re.
- Inventari modern dhe cilesor, i blere i ri komplet nga jashte.
2 banjo , terrace jashte per vere. Projektor per per te pare sport per jashtë.
Kamera IP per ti percjell nga telefoni ose kopjuteri. Internet ipko bussines. Program profesional per kamarjera , per menaxhinin real te stokut. 2 kopjutera per shfrytëzim te internetit free per kliente. Frigoriferat e ri.
Afro 100 parkingje pa pagese jashte . Klientele e zgjdhur.
Çmimi qerase: 14.500 €/viti. .............................................................................
Lokacioni: Prizren Tek Lorik Center , ndertesa firmes MIRI shpk- Prizren.
• Per informate 049 30 30 80
Email: korab_3@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim