Shes bar-restorant me siperfaqe 240 m2.

Shitet nga: ANALAL 18 Gush 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR   200 000 EUR

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet bar-restorant me siperfaqe 240 m2+1500 m2 toke rreth e perqark.Restoranti dhe toka jane me hipoteke.Restoranti ka kuzhine ital;iane te kompletuar.Ka uje e energji 24 ore ne 24.Ka 2 shpime per uje me nga 200 metra thellsi secili,funksional.Ka brenda rrethimit 100 vende per parkim automjetesh dhe 20 vende jashte rrethimit.Ka funksionuar me pare si bar restorant dhe lokal dasmash dhe eventesh te ndryshme.Shitet per arsye familjare me cmim 170000 euro.Cmimi mund te diskutohet.Restoranti ndodhet ne Tirane-Shqiperi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim