Shiten lokalet e reja

Shitet nga: Dashi 30 Korr 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: Lagjja Dardania 2 ish Jaglenica
Sipërfaqe: 218 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Njoftojmë të gjithë të interesuarit se janë nxjerrë në shitje 4 lokale në lagjen Dardania 2 ish Jaglenica, përballë pompës së benzinës Spahija Petrol.
Për informata më të detajizuara ju lutem na kontaktoni në numrat e telefonit: 044329944 dhe 049670720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim