Shitet/Jepet me qera lokali ne Prizren

Shitet nga: Nisi 15 Gush 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ortakoll
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose Jepet me qera, lokali gjindet karshi pompes hib petrol ose tek ndertesa liburnia.

Lokali esht i ndar ne dy pjes, njeri ka siperfaqe 25 m2, kurse tjetri 15 m2. Total siperfaqe 40 m2.

Lokali esht i gatshem per veprimtari pune: Zyre, Frizer/e, Mobil Shop, Mini Market, Gjithcka 1 euro, dhe sherbime tjera..

Vetem telefonata serioze
Perkthim i menjehershem, me dokumenta te rregullta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim