Shitet lokali ne Prizren / Shadervan

Shitet nga: Ameri 16 Korr 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prizren / Shadërvan
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Shadervan perball xhamis Sinan Pashës
28m² plus 28m² ne katin e dyte

Qmimi simbas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim