SHITET Objekti afarist ne Prizren

Shitet nga: Hanis Basha 17 Gush 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prizren, ne km e 3te ne drejtim te Suharekes
Sipërfaqe: 2120 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET Objekti afarist,i cilika 1740 m2 dyqan plus 380 m2 depo,me ashensor dhe sistemin të veten të nxemjes qendrore.
Posedon parkingun e vet me rreth 750 m2.
Objekti është me leje ndertimore...dhe është i ndërtuar në truallin me sipërfaqe të pergjithëshme prej 27 ari.
Objekti gjindet në dalje të Prizrenit në drejtim të Prishtinës/Suharekës/,mu pranë Drejtorisë Regjionale të Policisë.
Informatat në tel/viber/whatsapp +377 44 518 901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim