Objekti me qira 1000 m2 Lubizhd 700 euro

Shitet nga: Vali Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekti gjindet perball Hotel Goldit ne Lubizhd afer tregut te veturave e pershtatshme per puntori te ndryshme ose depo, objekti ka parkingun e vet.
Çmimi 700 euro/muaj
Kontakti 049 250-250 dhe 049 240-240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim