Ofrojm sherbime pastrimi profesionale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alfa Cleaning ( kompania e pastrimit) 08 Korr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Kompania e pastrimit Alfa cleaning ben pastrimin e shtepive , banesave , objekteve te ndryshme , makinave brenda dhe jasht , tepiave dhe gjithqka tjeter qe ka te bej me pastrimin ne menyren me te avancuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim