LËSHOHET BODRUM ME QERA NË PRIZREN

Shitet nga: Ruzhdi 17 Gush 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lëshohet bodrumi me qera në Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa. Bodrumi ka 140 m2. Poashtu posedon nje banjo dhe hyrjen elektrike e cila mund të arrihet me makinë. Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne +393203554780 (Viber dhe WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim