Lokali ne kompleksin Drini Company

Shitet nga: Betoniera Sefa 16 Gush 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Lokali eshte 55m2, gjendet ne katin e pare te nderteses, me pamje nga rruga kryesore dhe eshte pothuajse i perfunduar..kontakt:049500802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim