ME QIRA: 2 Ordinanca të reja, me paisje 🇨🇭

Shitet nga: L. B. 07 Gush 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dy Ordinanca Mjeksore të reja
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI ME QIRA
(ose SHITET shum lirë, 59'999€ komplet).

Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medicinale bazale nga Zvicrra, të përpunuara me Norma EU dhe CH, në qender të Fushkosovës.

Objekti është plotësisht ndërtim i ri, me 54m2 sipërfaqe.

RENDITJA:
a.)- KORRIDORI (2-3 ulëse për pritje)
b.)- ORDINANCA 1 - me kënd Sterilizimi + Kuzhinë dhe mirëmbajtje të Instrumenteve, e përshtatshme për ekstendime (reponime), mjekime plagësh si dhe për Operime të vogla me anestezion lokal (si psh. Cataract, OP-Estetike, Lipom/Atherom extension, Syneti etj.) Shtrati Elektrohidraulik Multifunksional.
c.)- ORDINANCA 2 - e përshtatshme për egzaminime, mjekime, aplikime terapeutike etj.
d.) Banjo/WC - e preparuar edhe për invalid
e.) Ballkon

KUJDES!
NUK IPEN ORDINANCAT VEQMAS!
IPEN VETËM KOMPLET OBJEKTI (2 ORDINANCAT).

KONTRATA ME KOHËZGJATJE MINIMALE 12 MUJORE (TE NOTERI).
ME KONTRATË 2 apo 3 VJEQARE, MUND TË LIROHET (KALKULOHET) ÇMIMI, ME MARRVESHJE.

QËRAJA MUJORE VLENË PËR KOMPLET OBJEKTIN, DHE SHFRYTËZIMEN E PAISJEVE MEDICINALE).

ME DËSHIRË PRES TË INTERESUAR SERIOZ
JU FALENDEROHEM.

PËR INFORMACIONE TË DETALIZUARA,
Vizitoni patjetër faqen në Facebook:
Ordinanca-Meditek ... ose ... @ormedi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim