SHITET LOKALI AFARIST- RESTORANT

Shitet nga: Azar Eminagic 24 Korr 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokali afarist i cili gjindet ne f. Recane , komuna e Prizrenit. Siperfaqja e lokalit eshte 400m2 dhe eshte teresisht i mobiluar.
Cmimi i shitjes sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim