PVC Maqina

Shitet nga: Ditjon Krasniqi 07 Gush 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinat per PVC. Te perdorura per rreth 6 vjet.Te perfshira jan edhe Maqina per Kiper ,Heker dhe tavolina e hekurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim