Micro SD Kingston 16 GB, me ultrashpejtësi 80 MB/s

Shitet nga: Orest Dje 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 EUR   10 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brand: Kingston
Kapaciteti: 16 GB
Shpejtesia: Class 10 (më e larta aktualisht), 80 MB/s

Karta është në paketim origjinal Kingston dhe përfshin Micro SD prej 16GB dhe adapterin SD.

E përshtatshme për PC, laptop, smartphone (Samsung, HTC etj), tablet, radio makinash, fotoaparate, kamera, GPS etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera ne Kosove bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim