SanDisk Extreme SD 64 GB 150 MB/s U3 4K

Shitet nga: Orest Dje 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR   27 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate

Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brand: SanDisk
Kapaciteti: 64 GB
Shpejtesia: Class 10 UHS Extreme 150 MB/s

Paketimi është origjinal SanDisk dhe përfshin kartën SD prej 64 GB.

E përshtatshme për kamera (inçizim deri ne 4K), PC, laptop, radio makinash, fotoaparate, GPS etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine në lokacione sipas marrveshjes ndersa në të gjitha viset e tjera në Kosovë bleresi paguan per transport 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24-48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim