SD Extreme Sandisk 32GB/64GB/128GB, 4K

Shitet nga: Fadil Sot 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Fotoaparate
Kartat SD jane te reja.

Çmimet sipas kapacitetit:

16 GB = 10 Euro
32 GB = 14 Euro
64 GB = 23 Euro
128 GB = 40 Euro

Me shume informata rreth cmimeve dhe transportit ne telefon/Viber?WhatsApp: +38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim