Ip Kamera Sricam

Shitet nga: Prizren 16 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Sricam app per telefon dhe kopjuter me 5x zoom
SD kartelen deri 128 gb iqizim me alearm me senzora antena wifi e shum funkcione Tjera

Qmimi fiks 80
Iphone samsung
Vw golf
Bmw
Kamera
Dvd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim