Micro SD Extreme Sandisk 32GB/64GB/128GB

Shitet nga: Fadil Sot 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video kamera
Produktet jane te reja dhe te testuara.

Çmimet sipas kapaciteteve:

32 GB = 14 Euro
64 GB = 20 Euro
128 GB = 32 Euro

Me shume informata rreth cmimeve dhe transportit ne telefon/Viber?WhatsApp: +38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim