Goma per dimer SAVA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Samidin 12 Nën 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma per dimer (Sava 155-80-13)jan perdorur 1 muaj gomat jan me bandazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim