Pastrim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto larje te cimi 09 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Pastrimi i tjegullave (qeremideve) dhe ngjyrosjen e tyre me ngjyr Gjermane me garancjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim