NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vi..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH. " "PESHOJA" Prizren 28 Maj 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Kompania NTSH “PESHOJA “

Ju ofron këto shërbime:

• Shitjen
• Montimin
• Certifikimin
• Kalibrimin
• Hibridizimin (Modernizimin) e peshoreve.
Gjithashtu ju ofrojmë: Servisimin Elektronik dhe Mekanik.

NTSH “PESHOJA” është biznes me traditë të vjetër familjar që nga viti 1866 dhe është kompania e vetme në Kosovë dhe Shqipëri që është e Autorizuar nga IMLK-ja për kryerjen e punëve apo shërbimeve të cekura më lart.
Për çdo informatë, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në numrat e telefonit në vijim:

Tel Zyrtar: 044309404
049309404
044126908


Gjithashtu, ju ofrojmë shërbime 24/7 për më shumë informata vizitoni Webfaqën tonë www.peshoja-ks.com.
Na kontaktoni në: info@peshoja-ks.com ose peshojavaga@yahoo.com
Referencat:
Pikat Doganore në Republikën e Kosovës
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte në Kosove & Shqipëri
Depot e Naftës (Petrol Company, Hib Petrol)
etj.

PESHORE ELEKTRONIKE "Esit" perfaqesues i autorizuar ekskluziv me garancion deri ne 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks.com
facebook.com/peshoja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim