Bager Yanmar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Badallaj 5 26 Maj 11:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet bager Yanmar ne gjendje shume te mire, shume i pershtatshem per kopshte si dhe me luge rrotulluese anash, per me shume kontakto ne numrin 044 146 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim