Damper 4x4, 2004, I sapoardhur prej Zvicres

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet damperi 4x4, viti prodhimit ne fund te 2003, I sapoardhur prej zvicres me dogan te paguar , ne emer te firmes. Damperi ka 2800 or pune, dhe esht ne gjendje shum te mir teknike, motorike, Hidraulike, si dhe i punojn te gjitha sinjalet e dritave. Damper esht Hidraulik sistem. Me sistem rrotullimii te kiperit. I ka te gjjtha gomat gati te reja. Esht ne gjendje perfekte meniher per pun. Per me shum shihni fotot ose mundeni me ardh me pa me provu ne Prizren. Prej ores 7.00 deri 18.00 . Ju mirpresim 044180683. Dumper , dumperi , dumpera , damper , dampera , damperi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim