Damper 4x4 Hidraulik, Robert Aebi 1800 nga Zvicra

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Damper Robert Aebi Rc 1800, HIDRAULIK, 4x4,
i sapo ardhur nga zvicra, me dogan , ne gjendje shum te mir teknike, sii ne motor dhe Hidraulik. Esht i kompletuar me drita me sinjale, me servis te kryer . Gomat gati te reja. Per me shum shihni fotot ose mundeni me ardh me pa , me provu, pa asnje problem ne Prizren. Numri per info: 044/049/180683.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim