Dumper 4x4, viti 2004 , i sapoardhur nga zvicra

Shitet nga: miri 16 Gush 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Dumper 4x4, viti 2004, i sapo ardhur nga zvicra, ne gjendje shum te mir teknike, sii ne motor dhe Hidraulik. Esht i kompletuar me drita me sinjale, me servis te kryer . Gomat gati te reja. Esht i doganuar. Per me shum shihni fotot ose mundeni me ardh me pa , me provu, pa asnje problem ne Prizren. Numri per info: 044/049/180683.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim