Fadrome me zinxhira CAT941B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vlore-Shqiperi 26 Korr 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 314 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet fadrome me zinxhira Caterpillar CAT 941B, ne gjendje shume te mire, Boja origjinale, Viti 1998, Motorri CAT 3304, Fuqi 80hp (59.7kW), Gjatesia e mjetit: 3230mm, Gjeresia e mjetit: 1980mm,
Pesha 12 ton.
Volumi i koves 1.5 m3.
I pershtatshem per hapje trase rruge, nivelim materiali, ngarkim ne kamion, etj, etj, makineri universale dhe ne gjendje ideale.
E ardhur nga greqia dhe punuar shume pak ne Shqiperi. Per detaje +355 69 825 2482 , Vlore-Shqiperi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim