Greder 4x4 , i ardhur nga Zvicra me dogan Shitet

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet rrafshues apo greder 4x4 , i ardhur nga Zvicra me te gjitha dokumentet doganore. Ne gjendje shum perfekte si hidraulike, si teknike , si motorike. Poashtu i punojn te gjittha sinjalet dhe dritat pa asnje munges. Ka dy thika dhe pirunj. Gomat i ka 80% te reja. Poashtu Grederi esht i gatshem meniher per pun. Per me shum shihni fotot ose na kontaktoni ne numrin 044180683. Mundeni me ardh me provu me shiku. Pa asnje problemm prej ores: 7.00-18.00. Ju mirpresim ne Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim