Kompresor Atlas Copco xas 65, 3 cilinder, shitet

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Kompresor Atlas Copco xas 65, 3 cilinder, shitet I sapoardhur nga Zvicra, me dogan te paguar, ne gjendje shum te mir teknike, motorike, hidraulike. Ka sistemin e frenimit ne kuk, dhe punon shum mir . Esht I Kompletuar me te gjitha pjeset, per me shum shihni fotot ose kontaktoni ne numrin 044180683 Prizren. Ju mirpresim edhe per me pa me provu pa asnje problem. Esht ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim