Korpa rrafshuese 2 m

Shitet nga: ilir 12 Gush 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 35 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet korpa rrafshuese 2 meter e gjer, korpa ka 2 klipa per kthim dhe i ka brenda ne korpe qe mundeson ruajtjen nga demtimet.
wiber +38349289583
nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim