Mecedes 8-11...kiper pluse me ulese per udhtare.

Shitet nga: Skenderi 18 Gush 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet Mercedesi 8-11 kiper ne gjendie te rregull me ulse per puntore + kiper pesha bartese 3.5 meter kub po ashtu ka regjistrim 1 vite eshte me goma te reja koplet ka dhe kuken per terhekie te rimorkiese
qmimi simbase marveshiese ju lutem prese blerse serioze me rrespekt...mundem me perkthy mbreda ditese hipotek nuke eshte...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim