Rimorkio per bager (shitet, peshëbartëse 5.5ton).

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet rimorkio per bager në gjendje shum shum te mir si teknike ashtu edhe ne karroseri. Esht e ardhur nga zvicra, ne gjendje perfekte. Ka peshen bartëse deri në 5.5ton (5.500kg).
Goma të mira. Frenim parkim, etj... Dimensionet: 2m e gjërë komplet, 3m rrafshi + 1m pjerrtsia, si dhe shkallet. Per me shum shihni fotot, ose mundeni me ardh me pa, mu vertetuu. Ju mirpresim ne Prizren.
Nr. Kontakt:044/049/180-683...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim