Shiten mietet ...

Shitet nga: Skenderi 18 Gush 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shiten mietet per pune te montimeve te kubzave dhe parqev ...Shitet bageri 5.5 ton me ui Zepelin.
Shitet kamioneta Mercedes origjinale kiper dhe me ulse e regjistruare nie vite goma te reia 3.5 ton pesha e zhavorite...
Shitet valaki 4 tone me dridhie te madhe ..
Shitet rimorkio 8 tonve pluse 8 ngarkese 16 ton ne total...
Shiten valaket e ndryshem po ashtu ngjeshese per kanalle ...
Shitet hilti sharre me ui per ansore ose asfallte per prerie....
Shitet freza trefazore dhe monofazore ...
Shitet kontinieri ku i ka te gjitha veglate per pune gjdo gje me nie fiale per tia nise nie biznese pune me rrespekte prese nierze serioze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim