Shitet Bager Dresser 20 ton, 8000h pune

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Shitet bager Dresser 20ton , me 8000h pune, ne gjendje shum te mir teknike, motorike si dhe Hidraulike. Ka montimin e shpejt të lugëve dhe i ka 2lug . Per me shum shihni fotot ose na kontaktoni ne numrin 044180683.
Ose mundeni me ardh me pa me provu ne Prizren ,
Prej ores 7.00 - 18.00 . Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim