Zhabica ngjeshse Müller e ardhur nga Zvicra papuqe

Shitet nga: Miri 16 Gush 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina ndërtimi
Zhabica papuqe ngjeshëse Müller , e ardhur nga Zvicra , motorin hatz 1cilinder, dhezje me kugell, ne gjendje shum te mir motorike dhe hidraulike, me vibracion shum te fort dhe te mir. Per me shum shihni fotot , tiketat, dhe mundeni me na kontaktu ne numrin 044/180-683 per me shum info. Poashtu mundeni me ardh me pa me provu ne Prizren. JU mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim