Iveco

Shitet nga: Shaban 10 Gush 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes kamioneten iveco daily ne gjendje te mir 11 muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim