Shitet

Shitet nga: Hilmi Sot 06:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 137 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Shitet kamjoni Man viti prodhimit esht 1991 Kamjoni e ka te pagur Doganen dhe Homologimin esht i mir i ruajten per me shum informata kontakto ne numer telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim