KAMION MAN 1996 ME KRAN 28 METRA 11 TON

Shitet nga: Frrok Dje 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamion MAN viti prodhimit 1996. motorri eshte i ri, jan ndrru shum pjes, ne gjendje te mire.
Krani eshte marka italiane AMCO VEBA 28m 11TON

PER INFO KONTAKTONI 00355672022763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim