MAN TGA 18.480 - Rimorkio

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Badallaj 5 18 Qer 12:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shitet kamioni Man tga 18.480 ne gjendje shume te mire eshte vetem i clajmeruar, km te kaluara ka 724.000 po ashtu posedon dhe pumpen per kiper. Shitet edhe rimorki bashke me kamionin ne gjendje shume te mire 3 akse sasia e lejuar e peshës eshte 32 T. Me konvenon me ndrrim ndonje kamion 4 aks apo ndonje valak (cilinder) qe eshte mbi 10 Ton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim