MAN

Shitet nga: Tini 20 Gush 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shitet Man 290 Kuaj Fuqi motorin kiperin dhe diferencialin ne gjendje perfekte
Per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit dhe ne viber mundesi ndrrimi me vetura dhe gjesende tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim