kia k 2500

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bleri 30 Pri 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 140 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: KIA
kia k2500 viti 2008 pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim