MEGA

Shitet nga: muamerbadalli Dje 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
kjo makin është kiper ka pes goma rezer viti prodhimit 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim