Ndrim

Shitet nga: Kreshnik kadriaj 12 Gush 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ndrrojm makinat e zdruktaris me jepp makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim