Rimorkio

Shitet nga: Krasniqi Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Rimorkio 2007 n gjendje t rregullt teknike frenat me diska e doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim