Reno majster 2007

Shitet nga: Murat Dje 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 166 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
Shes Renon majster viti 2007 Me klim frizider e shum e shum tjera i ordhun nga suedija per ma shum informota thirni ne viber . +46760606394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim