Shleperi Renault Ndrrim Golf 4,5...

Shitet nga: Liridon 13 Gush 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
Shes shleperin Renault 385
Viti 1997
Ne gjendje shume te mire teknike regjistrim i skadun ,ne emer tem perkthimi meniher shpenzet e vogla shitet vetem Koka e Kamionit per me shume info : 044191296
Viber +38344778890
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim