SETRA 309

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ATMAXHA 30 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Setra
Setra 309 hd
Posedon klim,retarder,intarder,tempomat etj
Ulse 34+1
Viti 1997
Ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim