SETRA 315:HDH/2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xeni tour 24 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Setra
Shes setra 315 hdh viti 99 ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim