VW Crafter

Shitet nga: Murat Sot 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW Crafter
Me klim e shum e shum tjera i ordhun nga suedija per ma shum informota thirni ne viber . +46760606394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim