U shit . klm

Shitet nga: Abi 13 Gush 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 50 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T3
shitet vw t2 t3 dizell.n.gjendje shum t mir i.gaqum per pun.motorrin.shum.t.mir karaserin e rujtne goma t mira prokolicen.alomin
Baterin e re na kontaktoni viber tel
Njeti numer edhe n viber.res.blers se
rjoz.....qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim